Про «Східгеоінформ»

З метою своєчасного забезпечення м. Харкова матеріалами великомасштабних топографічних зйомок, підтримання їх на сучасному рівні і відповідно до постанови колегії ГУДК від 18 липня 1974 року «Про стан та завдання ГУДК щодо подальшого поліпшення топографо-геодезичного забезпечення міст» 1 вересня 1975 року в м. Харкові було створено відділення інституту УкрДІІГВіЗ на базі топографо-геодезичної партії.

В зв'язку з утворенням в структурі інституту науково-дослідних підрозділів та зміною функцій діяльності підприємства наказом Головного управління геодезії, картографії та кадастру при КМ України «Український Державний Інститут Інженерно-Геодезичних Вишукувань і Зйомок» ( УкрДІІГВіЗ) з 1 вересня1993 року перейменовано в «Український державний науково-виробничий інститут зйомок міст та геоінформатики» (Укргеоінформ).

За рішенням колегії Головного управління про створення регіональних виробничих підрозділів для забезпечення регіонів топографо-геодезичними та картографічними матеріалами і послугами, та враховуючи потенційні можливості Харківського відділення інституту «Укргеоінформ» по проведенню інвентаризації земель, підготовки до видання топографічних та тематичних карт 1 січня 1996 р. на базі Харківського відділення інституту «Укргеоінформ» було створено «Східне державне підприємство геодезії, картографії, кадастру та геоінформатики» (Східгеоінформ).

Структура підприємства:

Керівництво підприємством здійснюється директором підприємства, якому підпорядковані топографо-геодезичний відділ, відділ міських геодезичних зйомок, камеральний відділ в складі фотограметричного, картографічного та землевпорядного підрозділів.

 

шаблоны joomla